The Old Pal is sinds 1991 het café, restaurant en feestadres in het hart van het Stadshart van Zoetermeer. Je luncht er, je eet er ’s avonds à la carte, je borrelt er na het winkelen en je kijkt er live sport op grote schermen. Het terras is volledig overdekt en het hele jaar open, met 20 heaters en een rookvrij gedeelte. Achter de bar staan meer dan 50 verschillende bieren en 15 wisselende speciaalbieren van de tap.
Voor partijen en zaalhuur heeft The Old Pal vijf aparte ruimtes, van een kamer voor 10 gasten tot Feestzaal Oud Vrienden met een eigen bar voor 200 gasten bij een receptie. Verjaardagen, recepties, bedrijfsborrels, besloten diners en zakelijke bijeenkomsten kunnen er allemaal terecht, en er wordt in geen enkele ruimte zaalhuur berekend. Buffetten kunnen vanaf 20 personen; groepen melden zich via reserveren@theoldpal.nl.
Website: theoldpal.nl
E-mail: zoetermeer@theoldpal.nl
Telefoon: 079 3425855
Parkeren: vlakbij liggen de parkeergarage aan de Italiëlaan, waar het eerste uur gratis is, en P9 Duitslandlaan en P4 Luxemburglaan, waar de eerste 2 uur gratis zijn.
Deze zaak vind je op het Cadenzaplein. Parkeren: de parkeergarage aan de Italiëlaan (route via Google Maps) ligt onder deze winkels. Het eerste uur is gratis; daarna geldt een tarief per 12 minuten. In P9 Duitslandlaan zijn de eerste 2 uur gratis.
Openingstijden
- Maandag
- 11:00–00:00
- Dinsdag
- 09:30–00:00
- Woensdag
- 09:30–00:00
- Donderdag
- 09:30–01:00
- Vrijdag
- 09:30–03:00
- Zaterdag
- 09:30–03:00
- Zondag
- 12:00–00:00